طراحی سایت واکنش گرا یا رسپانسیو

موتور جستجوی پیشرو مشخص شده است که RWD (Responsive Web Design) پیکربندی تلفن همراه مورد نظر آنها است که به طراحانی اشاره می کند که با استفاده از RWD احتمالا یک رتبه بندی را افزایش خواهند داد.

با توجه به تعداد اعداد که “بیشتر جستجوهای گوگل در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود از رایانه ها در 10 کشور از جمله ایالات متحده” و یا اهمیت قرار داده شده در به روز رسانی “Mobilegeddon” گوگل، هیچ راز است که پیکربندی تلفن همراه بخش بزرگی از آینده SEO و بازاریابی دیجیتال به طور کلی.

 

 

در حال حاضر یک واقعیت است که موفقیت واقعی در گوگل نسبتا مستقیم با داشتن حضور موفق همراه است. با این حال، در طراحی یک وب سایت تلفن همراه، سه انتخاب وجود دارد: سایت های پاسخگو، سازگار و سنتی موبایل.

در بیانیه اخیر، به نظر می رسد گوگل طراحی وبسایت پاسخگو را ترجیح داده است. این رویکرد طراحی از شبکه های مبتنی بر مایع، نسبتا متناسب، تصاویر انعطاف پذیر و متفاوت قوانین سبک CSS برای ارائه تجربه های مختلف کاربر به رایانه، رایانه لوحی و دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند، در حالی که همان ساختار HTML و URL را حفظ می کند. سایت بر اساس دستگاه کاهش می یابد یا رشد می کند.

صفحه طراحی پاسخگو به طور واضح می گوید: “ما [گوگل] توصیه می کنیم از طراحی وب سایت پاسخگو استفاده کنید زیرا …” و سپس به لیستی از شش شیوه طراحی پاسخگو، صرفه جویی در منابع گوگل، ارائه تجارب کاربر بهبود یافته و جلوگیری از سوء استفاده از SEO مانند redirects بد و حضور لینک های تقسیم شده .

زمانی که گوگل فشار زیادی برای کاهش محتوای تکراری و کم کیفیت ایجاد کرد سالها پیش شروع شد و تگ های کونیکال عادی شده بود، من اغلب می گویم که گوگل یک سایت را برای HTML بد می کند، اما سایت هایی را که منابع خود را هدر می دهند، ببخشند.

تا زمانی که اثبات شده توسط مطالعات تحریک آمیز، ما با خط معروف ایالت های تغییر یافته ترک شده ایم: “حقیقت نهایی همه چیز این است که حقیقت نهایی وجود ندارد.”

هر پیکربندی دارای منافع و مسئولیت های بالقوه SEO خود است. اگر هر سایت پاسخگو، تطبیقی ​​یا m.Dot به درستی تنظیم نشده باشد، به سادگی با استفاده از این پیکربندی، یک عامل رتبه بندی مثبت SEO نیست که شکست ناپذیر را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *