یک سایت شرکتی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

درود بر شما دوستان عزیز

در این مقاله قصد دارم که به شما بگم چه ویژگی های میتونه یک وب سایت شرکتی رو ایده ال کنه و باز خورد لازم رو به ارمقان بیاره .

قبل از هر چیز باید بدونیم براچی یه وب سایت شرکتی رو باید طراحی کنیم ؟

وب سایت شرکتی چه کمکی میتونه به ما بکنه ؟

ایا اصلا وب سایت شرکتی میتونه باز خورد لازم رو برای شرکت داشته باشه ؟

ایا وب سایت شرکتی فقط برای معرفی شرکت هست ؟

و . . .

همه این سوالات رو اغلب افراد از من میپرسن اما در پاسخ باید گفت بله وب سایت شرکتی میتونه باز خورد خیلی خوبی برای شرکت شما داشته باشه اما حالا باید بدونیم چطوری ؟

به کلمه وب سایت دقت کنه که تشکیل شده از دو واژه –وب–سایت– ، وب به معنای دنیای اینترنت و سایت به معنای مکان به این معنی که شما میتونید در نیای وب مکانی رو داشته باشید . و وب سایت شرکتی یعنی مکانی در وب برای شرکت شما دقیقا مثل ساختما شرکت شما در دنیای واقعی که در این مکان یک سری فعالیت هارو از جمله پاسخ گویی به مشتری ها  پیش برد کار ها ، تحقیقات و . . . که چه اتفاقی بیوفته ؟ قطعا برای اینه که مشتری جذب کنید و بتونید به صورت روز افزون درامد و کارایی شرکت رو بالا ببرید .

خب دوستان همونطور که فضای واقعی میتونه به ما کمک کنه شاید باورتون نشه ولی فضای مجازی و به عبارت دیگه بستر گسترده و قدرتمند اینترنت میتونه حتی بیشتر از فضای واقعی برای ما سود اور باشه . کافیه به همون اندازه ای که به کاربرای فضای واقعیتون اهمیت میدید و براشون تراکت چاپ میکنید بهشون زنگ میزنید و خلاصه یه سری کارا همین کارا رو توی وب سایتتون انجام بدید در مورد خدمات یا محصولاتتون مطلب بنویسید تصاویر محصولاتتون رو توی سایت قرار بدید براشون کلیپ بسازید و در موردشون توضیح بدید توی سایت های پر بازدید تبلیغ بزارید و . . . و اونوقت میبیند که چه تاثیر بی نظیری در جذب مشتری برای شرکت شما میتونه داشته باشه .

آیا این عالی نیست !؟

پس طراحی یه وب سایت شرکتی میتونه خیلی به شرکت شما کمک کنه .

اگه خواستی بیشتر بدونی و دقیق تر متناسب با حوضه فعالیت خودتون در این جهت اقداماتی رو انجام بدی میتونیم به شما مشاوره لازم رو به صورت رایگان ارایه بدیم و هم چنین وب سایت شمارو طراحی کنیم .

شماره تماس جهت ارتباط با ما :

09011294476

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *